WOLVOX Otel Yönetimi

Project Description

Otel Çözümleri

Akınsoft

AKINSOFT Otel çözümleri ile tesisinizin tüm işleyişini biz yönetelim, siz keyfini yaşayın! Otelinizin kapasite ve büyüklüğü ne olursa olsun, AKINSOFT size uygun bir otel çözümü sunmaktadır.

Akınsoft Wolvox Otel Yazılımı

Otelinizin tüm departman işleyişlerini kontrol altında tutmanıza olanak sağlar. Bünyesindeki WOLVOX ERP entegrasyonları ile tüm hareketlerinizi, tek tuşla WOLVOX ERP'ye aktararak finansal işleyişinizi kolaylaştırır.

Ayrıntılı bilgi almak ve test etmek için Ücretsiz Demo talebi oluşturun..

Akınsoft

Wolvox Otel Yönetimi Yazılımı

WOLVOX Otel Yönetimi programımız ERP altyapısı ile tüm işleyişlerinizi takip eder, rapor ve analizler tutar.

Ön Büro İşlemleri

Ön büro, resepsiyon görevlilerin işlemlerini en hızlı yapabilmesi için tasarlandı.

Rezervasyon

Odalarınızın doluluk oranlarını raporlayıp rezervasyonlarınızı takip edebilirsiniz.

Satış & Kontrat İşlemleri

Acenta ve grup organizasyonlarına ait satış ve sözleşme işlemlerini takip edebilirsiniz.

Muhasebe Yönetimi

Otelinizin tüm muhasebe süreçlerini ön büro ile entegreli olarak takip edebilirsiniz.

Etkinlik / Banket Yönetimi (Event Managment)

WOLVOX8 Otel Yönetimi programı ile düğün davetlerinden şirket organizasyonlarına kadar tüm otel etkinliklerini kolayca planlayıp yönetebilmenizi sağlar.

CRM (Müşteri İlişkileri Yönetimi)

CRM; karşılıklı, uzun vadeli bir değer ilişkisi yaratmak için müşteriler ile gerçekleştirilen ilişkilerin etkin bir biçimde yönetilmesini ve raporlanmasını sağlar.

Stok Cost Yönetimi (General Store & Cost)

ERP ile tam entegre yapısı sayesinde stok kartları ve muhasebe kodlarını oluşturarak giriş ve çıkış rakamlarını raporlayabilirsiniz.

Genel Muhasebe ve Bütçe Yönetimi

Otel yazılımı , restaurant yazılımı ya da arka ofis tarafından kesinleşen kayıtların raporlamalarını yapabilirsiniz. Genel muhasebe yazılımı ile tam entegre çalışır.

HotelSmart Entegrasyonu

Otel, pansiyon, öğretmen evi, polis evi vb. online rezervasyon ile misafir kabul eden işletme ve kurumlar için geliştirdiğimiz yeni nesil rezervasyon sistemimiz HotelSmart ile Online rezervasyon işlemlerinizi kolayca yönetebilirsiniz.

AKINSOFT KimlikTarama

AKINSOFT Otel programlarımızla entegre olarak kimlik tarama işlemlerinizi yapabileceğiniz ve programınıza aktarabileceğiniz uygulamamızdır.

seo2-icon8

Örnek Ekran Görüntüleri

HotelRunner Entegrasyonu

WOLVOX Otel Yönetimi programımızı HotelRunner sistemi ile entegrasyonlu kullanabilirsiniz. Bu sayede bir çok seyahat sitesine kolayca entegre olabilirsiniz.

Öne Çıkan Özellikler

* Hızlı misafir kayıt ekranından faydalanarak sadece zorunlu alanları doldurup misafir kaydı oluşturabilir, hızlı bir şekilde check-in işlemlerini yapabilirsiniz.
* Rezervasyonları hızlı bir şekilde giriş yaptı durumuna alabilir, misafir ayrılışlarında çıkış yaptı durumuna alarak hızlı bir şekilde ayrılmasını sağlayabilirsiniz.
* Toplu fatura yazdırma işlemi sayesinde eklemiş olduğunuz fatura kalemleri için fatura çıktısını tek tek yazdırmaya gerek kalmadan, tek seferde ayrı ayrı faturalar olarak yazdırabilirsiniz.
* Otel raporu ekranında yer alan otel özeti alanı sayesinde boş yatak ve odaları, bloke edilen odaları, rezerve edilen odaları, toplam dolu odaları görüntüleyebilir, otelinizin güncel kapasite durumu konusunda bilgi sahibi olabilirsiniz.
* Rezervasyon kontrol ekranından faydalanarak oda durumlarını boş odaları, dolu odaları, rezerve edilen odaları görüntüleyebilir odaların temizlik-kirlilik durumları hakkında bilgi sahibi olabilir, temizlenen odanın durumunu temiz olarak değiştirebilirsiniz.
* Mevcut konaklayanlar listesi alarak konaklayanların turizm şirketi, rezervasyon yaptıran kişi bilgisi, gidiş tarihi gibi bilgilerini toplu bir şekilde bilgi güncelleme işlemi gerçekleştirebilirsiniz.
* E- Fatura / E-Arşiv düzenleyebilirsiniz.
* Günlük kasa raporları alarak kasanızda bulunması gereken nakit miktarlarını kontrol edebilirsiniz.
* Kullanıcı yetkileri oluşturarak program içerisinde hangi kısımları kullanabileceğini belirleyebilir, hızlı yetkilendirme özelliği sayesinde tek seferde tüm kayıt ekleme, kayıt silme, kayıt düzenleme veya kayıt görme yetkisini verebilirsiniz.
* AKBS ve Jandarma Bilgi Yönetim sistemine otelde konaklayan bilgilerini otomatik gönderebilirsiniz.

Zamanın Ötesinde Bir Teknolojiye Adım Atın!

Tüm iş operasyonlarınızı tek bir çatı altında yönetelim

Entegrasyon Projeleri & Web Projeleri & ERP Sistemler & Robotik Teknolojiler

    Bize Yazın
    1
    Yardımcı olmamızı ister misiniz?
    Merhaba,
    Size nasıl yardımcı olabiliriz?