İnsan Kaynakları

Project Description

Akınsoft İnsan Kaynakları

YERLİ ÜRETİM

Personel giriş-çıkışlarını kontrol altına almak, personel özlük bilgileri ile maaş takibinin yanı sıra bordro ve puantaj işlemlerini takip etmek isteyen her ölçekten ve sektörden işletmeye uygun bir programdır.

İnsan Kaynakları Çözümleri

İdari kısmında en zorlandığınız alan olan personel yönetimi, işe alım, yerleştirme, maaş hesaplama, giriş/çıkış vb. takip gerektiren konuları tek çatı altında barındırmanızı sağlayan "WOLVOX İnsan Kaynakları Programı" şirket içi yönetiminizi yürütmenizi sağlıyor.

Ayrıntılı bilgi almak ve test etmek için Ücretsiz Demo talebi oluşturun..

WOLVOX ERP

İnsan Kaynakları Yazılımı

İnsan Kaynakları süreçlerinizin verimliliğini arttırmanız için WOLVOX İnsan Kaynakları Yönetimi tam aradığınız çözüm !

Personel TakipÇalışma planları ve vardiya tanımları oluşturarak personellerinizin giriş-çıkış saatlerini detaylı raporlayarak analizler yapın.

BordroPersonellerinizin puantajlarını ve bordrolarını tek tek yada toplu bir şekilde düzenleyebilir, kendilerine mail olarak iletebilirsiniz.

İş Başvuru - Ziyaretçi Takipİş başvurularınızı ve gelen ziyaretçileri takip edebilirsiniz.

IK Web ModülüÇalışanlarınıza web siteniz üzerinden kendi kullanıcı adı ve parolaları ile giriş yaparak bilgilere ulaşmasını sağlayın.

WOLVOX Kapı Ekranı

ANDROİD

WOLVOX İnsan Kaynakları programı ile bağlantılı çalışarak personel giriş/çıkış işlemlerini android cihazdan yapmaya yardımcı olur. Kapı ekranı ile ilave cihaz maliyetinden kurtulun.

Online İK

Çalışanlarınıza web siteniz üzerinden kendi kullanıcı adı ve parolaları ile giriş yaptırabilir, aylık çalışma saatleri, maaş durum özetleri gibi pek çok raporu görmelerini sağlayabilirsiniz.

ZİYARETÇİ TAKİP

İşyerinize gelen misafirlerinizin giriş-çıkışlarını ve ziyaretçilerinizi takip edip edebilirsiniz.

Öne Çıkan Özellikler

* Parmak izi, yüz tanıma, proximity ve barkodlu kartlar ile personellerinizin giriş-çıkış takibini yapabilirsiniz.
* Personellerinizin geç kalma süresini tespit ederek dilerseniz maaşına yansıtabilirsiniz.
* Personelinizin fazla çalışma süresini tespit ederek istediğiniz katsayıdan fazla mesai ücreti işlemesini sağlayabilirsiniz.
* Personel kartlarına dosya ekleyebilirsiniz. (Eklediğiniz dosyalar bilgisayarınızdan silinse dahi programda kayıtlı kalacaktır.)
* Personellerinizin puantajlarını tek tek veya toplu olarak düzenleyebilirsiniz.
* Online işlem merkezi özelliği sayesinde e-bildirge, SGK işe giriş ve ayrılış ve çalışmadığına dair bildirimleri göndermek için sistemin ilgili sayfalara otomatik giriş yapmasını sağlayabilirsiniz.
* Web siteniz üzerinden iş başvurusu alarak iş başvurularının İnsan Kaynakları programına otomatik kaydolmasını sağlayabilirsiniz.
* Personellerinizin web siteniz üzerinden kendi kullanıcı adı ve parolaları ile giriş yaparak aylık çalışma saatlerinin ve maaş durumlarının görüntülenmesini sağlayabilirsiniz.
* Düzenlenen eğitim ve etkinliklere katılımla ilgili raporlamalar alabilirsiniz.

Örnek Ekran Görüntüleri

Zamanın Ötesinde Bir Teknolojiye Adım Atın!

Tüm iş operasyonlarınızı tek bir çatı altında yönetelim

Entegrasyon Projeleri & Web Projeleri & ERP Sistemler & Robotik Teknolojiler

    Bize Yazın
    1
    Yardımcı olmamızı ister misiniz?
    Merhaba,
    Size nasıl yardımcı olabiliriz?