Limondesk – Canlı Destek Yazılımı

Project Description

Limondesk - Canlı Destek Yazılımı

Akınsoft

LimonDesk ile müşterilerinizle hemen iletişime geçerek daha çok kazanmaya ne dersiniz?

Canlı Destek

Canlı sohbet gibi eş zamanlı bir iletişim uygulaması kullanarak müşterilerinize dinamik bir alışveriş ve memnuniyet deneyimi sunabilirsiniz.

LimonDesk Müşterilerinize canlı destek ile ulaşıp daha fazla satış fırsatı elde edin. Bot ve ProActive özellikleri yardımı ile müşterinizi sitenizde tutun ve daha hızlı yardım almalarını sağlayın. Müsait operatör olmadığı durumda form doldurmasını sağlayarak daha sonra iletişim kurma fırsatına sahip olun.

LimonDesk sadece ziyaretçilerinizle anında konuşmanızı sağlamıyor, bunun yanı sıra ziyaretçilerinizin sitenizi hangi kanal yolu ile (Google, web sitesi üzerinden vb.) ulaştığını, kaç kişinin sitenize giriş yaptığını ve hangi sayfaları ziyaret ettiğini de öğrenmenizi sağlıyor.

Destek (Ticket Kaydı)

İşletmeniz büyüdükçe hizmet verdiğiniz müşteri porföyü de aynı paralelde artacaktır. Memnuniyeti artırmak amacıyla çalışanlarınızın, müşteri ve hizmet verilen konuların takibi giderek zorlaşmakta, performans ve memnuniyet kaybı yaşanması da kaçınılmaz olmaktadır.

Manuel olarak, çalışan performansı ve müşteri memnuniyeti ölçümlenemediği gibi iş gücü kaybı ve maddi giderler de takip edilememektedir. LimonDesk Destek ve ticket takip uygulaması ile tüm bu sorunların üstesinden gelinebilmektedir.

Tüm işletmelerin kolayca kullanabilmesi için geliştirdiğimiz LimonDesk Destek takibi programımız ile müşterilerinizin bakım onarım ve tüm destek işlemlerinizi tüm detayları ile görüntüleyerek takip etmenin rahatlığını yaşayın.

LimonDesk destek modülümüz, sade ve kolay kullanım özelliği ve işlevsellik mimarisi ile işletmelerin müşterilerine iyi bir deneyim sunmasına yardımcı olacak şekilde geliştirildi.

Mobil Uygulama

Ofisinizde olmadığınız zamanlarda mobil uygulama desteğimiz sayesinde dilediğiniz her yerden Android ve IOS uygulamamızı indirerek mobil cihazınız üzerinden müşterilerinize yardımcı olabilirsiniz.

Tüm soruları cevaplandırarak satışa yönlendirebilirsiniz.

SSS ( Sıkça Sorulan Sorular )

LimonDesk Sıkça Sorulan Sorular modülü ile müşterilerinize işinizle ilgili konular hakkında sorabilecekleri soruların cevabını vererek içerik sayfanızı oluşturun.

SSS modülü ile her kullanıcıya aynı şeyleri tekrar anlatmak zorunda kalmadan bilgi almalarını sağlayın. Destek vermek için harcayacağınız zamandan ve personel masrafından tasarruf edin.

Müşterilerinize ürün sayfasında anlatamadığınız detaylara SSS sayfasında yer vererek akıllarındaki sorulara cevap bulabilir, bu sayede daha çok müşterinizi satışa yönlendirebilirsiniz.

SSS sayfanızı müşterilerinizden gelen sorular ile sürekli güncel tutmanız hem sizin hem de müşterilerinizin işlerini kolaylaştıracaktır.

Blog

Blog, şirketlerin kendileri ile ilgili haber ve duyurularını ürün ve hizmetleri hakkında bilgi vererek daha samimi bir şekilde müşterilerine sundukları iletişim kanallarıdır.

Gerek kullanıcıların sitede vakit geçirirken bilgilenmeleri gerekse arama motorları tarafından sitenizin popülaritesini artırmaya olanak sağlayan blog yazıları iş dünyasında önemini her geçen gün artırmaktadır.

Zamanın Ötesinde Bir Teknolojiye Adım Atın!

Tüm iş operasyonlarınızı tek bir çatı altında yönetelim

Entegrasyon Projeleri & Web Projeleri & ERP Sistemler & Robotik Teknolojiler

    Bize Yazın
    1
    Yardımcı olmamızı ister misiniz?
    Merhaba,
    Size nasıl yardımcı olabiliriz?