Bulut Sunucu Kiralama

Project Description

Bulut Sunucu Hizmetleri

Cloud Server

Cloud Server sistemleri ile tanışarak işletmenize yapacağınız BT yatırımlarından tasarruf edin! Sunucu yönetimlerini profesyonellere bırakın.

Cloud Server Nedir?

Bir web siteniz var ve trafiğiniz giderek artıyor. Öte yandan artan ziyaretçi trafiğiniz ile birlikte, site içi disk kullanımınız da her geçen gün ivmesel bir artış gösteriyor. Bu durumda muhtemelen kullandığınız hosting paketinizin kotalarını kontrol etmeye başladınız bile.

Bir üst pakete mi geçmeliyim ya da büyük trafik ve disk kullanım alanlarında ne gibi hizmetler satın almalıyım gibi soruları pek çokları gibi siz de kendinize soruyor olabilirsiniz. İşte bu gibi durumlarda incelediğiniz hosting paketlerinin pek çoğunun sizin artan RAM, CPU, disk alanı ve trafiğinizi karşılayamayacağını göreceksiniz.

Tam olarak yukarıda anlatmış olduğumuz sorunları yaşayanlar için Sanal Sunucu hizmetleri mevcuttur. Bir sunucunun kaynaklara bölünerek kullanılmasını sağlayan bu sayede de kullanıcılara daha fazla kontrol sunan bir tür sanallaştırma teknolojinin adıdır en kısa tanımı ile sanal sunucular.

Satın aldığınız paketlere göre, hosting servislerine nazaran size daha fazla RAM, CPU, disk alanı gibi hizmetler sunan sanal sunucular; e-ticaret siteleri, kurumsal siteler, blog ve haber siteleri gibi web siteleri için kullanılabileceği gibi veri depolama ve e-posta sunucu gibi farklı kullanımlar için de alan sağlayabilmektedir.

Günümüzde gelişen teknoloji ile birlikte sanal sunucular üzerine artık, ERP sistemlerinizi de kurup yönetebilirsiniz. Tercihen ERP sistemler yerine sadece veritabanı barındırmak da mümkündür.

Ayrıntılı bilgi almak ve test etmek için Ücretsiz Demo talebi oluşturun..

Zamanın Ötesinde Bir Teknolojiye Adım Atın!

Tüm iş operasyonlarınızı tek bir çatı altında yönetelim

Entegrasyon Projeleri & Web Projeleri & ERP Sistemler & Robotik Teknolojiler

    Bize Yazın
    1
    Yardımcı olmamızı ister misiniz?
    Merhaba,
    Size nasıl yardımcı olabiliriz?