E-Dönüşüm Hizmetleri

Project Description

E-Dönüşüm

Akınsoft

Daha önce büyük işletmelerle sınırlı olan e-dönüşüm artık küçük işletmeleri de içine alan genel bir dönüşüm sürecine girmiştir. E-Fatura, e-Arşiv, e-İrsaliye, e-Müstahsil, e-Defter, e-Defter saklama hizmeti vb. pek çok e-dönüşüm yazılımını Wolvox ERP 'niz ile entegre edebilirsiniz.

Akınsoft E-Dönüşüm

Kamu kurumları ve özel sektör kuruluşları bu bilgi ve hız dünyasında tüm hizmetleri şeffaflaştırarak işlemlerini güvenilir bir şekilde yapabilme imkanına kavuşuyor. Bu dönüşüm sürecine en hızlı ve kusursuz bir şekilde entegre olabilmek için bizi tercih edin!

Ayrıntılı bilgi almak ve test etmek için Ücretsiz Demo talebi oluşturun..

Akınsoft

Wolvox ERP E-Dönüşüm Entegrasyonu

E-Fatura, e-Arşiv, e-İrsaliye, e-Müstahsil, e-Defter, e-Defter saklama hizmeti vb. pek çok e-dönüşüm yazılımını Wolvox ERP 'niz ile entegre edin.

Entegratör Seçeneği

İş ortağı olduğumuz entegratör firmalar arasından e-dönüşüm ortağınızı seçebilirsiniz

10 Yıl Arşivleme

Tüm gelen ve giden evraklarınız, e-defter kayıtlarınız 10yıl boyunca arşivlenir.

Otomatik Güncelleme

ERP Yazılımınız tüm yasal güncellemeleri otomatik alır.

E-Fatura

Gib standartlarına uygun olacak şekilde tasarlanmış, güvenilir olarak mühürlenmiş, gönderen ve alıcı firma arasında zaman ve maliyet tasarrufu sağlayan, kâğıt fatura ile aynı hukuki niteliklere sahip elektronik belgedir. e-Faturalarınızı e-fatura formatında düzenleyerek 10 yıl boyunca arşivleyebilirsiniz.

E-İrsaliye

Kağıt irsaliye ile benzer özelliklere sahip fakat elektronik ortamda düzenlenen bir çözümdür. e-İrsaliye sistemine geçiş yaparak elektronik ortamda irsaliye düzenleyebilir ve alıcı firmaya gönderebilirsiniz.

E-Müstahsil Makbuzu

Gelir İdaresi Başkanlığı standartlarında oluşturulmuş müstahsil makbuzunun, elektronik ortamda oluşturulması ile; hem kağıt hem de elektronik ortamda muhafazası ve ibrazını kapsayan bir uygulamadır.

E-Arşiv Fatura

e-Arşiv fatura, faturaların 10 yıl boyunca saklanması gereken ikinci nüshalarının ve ilgili belgelerin elektronik ortamda oluşturulmasını ve muhafaza edilmesini; gerektiğinde elektronik olarak ibraz edilmesini sağlayan bir hizmettir. e-Arşiv fatura da e-fatura gibi elektronik fatura sistemine ait bir fatura türüdür. Firmanın e-Arşiv fatura kullanıcısı olabilmesi için önce e-faturaya kayıt olması gerekir.

E-Defter

Yevmiye defteri ve defter-i kebir olarak adlandırılan defterlerin elektronik ortamda hazırlandığı ve zaman damgası kullanılarak imzalanıp ibraz edildiği sistemdir. e-Defter elektronik ortamda tutulduğu için noter onayına gerek duymasınız. Böylelikle zaman ve maliyet tasarrufu ile işlemleri hızlandırabilirsiniz.

E-Mutabakat

Borç-alacak hesaplarını elektronik ortamda, hızlı ve güvenli olarak karşılaştırabilirsiniz. e-Mutabakat BA-BS mutabakatları ve cari hesap mutabakatları için geliştirilmiş bir web uygulamasıdır.

Zamanın Ötesinde Bir Teknolojiye Adım Atın!

Tüm iş operasyonlarınızı tek bir çatı altında yönetelim

Entegrasyon Projeleri & Web Projeleri & ERP Sistemler & Robotik Teknolojiler

    Bize Yazın
    1
    Yardımcı olmamızı ister misiniz?
    Merhaba,
    Size nasıl yardımcı olabiliriz?