Hizmetlerimiz

Detaylar +

Wolvox ERP

WOLVOX ERP modüler yapısı ile işletmenizin finansal süreçlerini planlamaya, bütçelemeye, tahmin etmeye ve raporlamaya yardımcı olur.

Detaylar +

Web Tasarım

Dijital dünyada kurumsal markanızı en iyi şekilde yönetmenizin ilk adımı dijital vitrininiz web sitenizdir. A’dan Z’ye web tasarım hizmetlerimiz için tıklayın.

Detaylar +

Wolvox MRP

Hangi ürünün, ne zaman, nasıl, kim tarafından, ne miktarda, hangi sürede, hangi maliyetle üretileceği ve tedarik edileceği şeklindeki üretimin temel soruları “WOLVOX MRP II” ile yanıt bulacak.

Detaylar +

Akınsoft E-Ticaret Yazılımı

Akınsoft E-ticaret yazılımı ile ürünlerinizi internet üzerinden pazarlarken aynı zamanda muhasebe, üretim ve sanal mağaza entegrasyonlarınızı da tek çatı altından yönetebilirsiniz.

Detaylar +

Google Seo Hizmetleri

İyi bir anahtar kelime çalışması ile rakiplerinizden daima bir adım önde olun!

Detaylar +

Domain & Hosting

Benzersiz bir isim ile dijital dünyada yerinizi alın! Türkiye lokasyonlu kurumsal hosting hizmetlerimiz ile tanışın.

Detaylar +

Wolvox CRM

Müşteri memnuniyeti veya yeni müşteri araştırması ve müşteri takibi, yoğun talep gören ürünlerin üretimine ağırlık vermeye imkan sağlamaktadır. CRM programımız ile işleriniz çok daha sistemli ilerlesin.

Detaylar +

Güvenlik Duvarı Çözümleri

Sistem güvenliği sağlamak ve firma içi ağınızı denetlemek için kullanılan güvenlik duvarı (firewall) çözümlerimiz

Detaylar +

İnsan Kaynakları

Personel giriş-çıkışlarını kontrol altına almak, personel özlük bilgileri ile maaş takibinin yanı sıra bordro ve puantaj işlemlerini takip etmek isteyen her ölçekten ve sektörden işletmeye uygun bir programdır.

Detaylar +

Ön Muhasebe Yazılımı

Ön muhasebe çözümlerimiz ile tüm finansal işlemlerinizin takibini ve raporlamasını, kolay ve hızlı bir şekilde yapabilirsiniz.

Detaylar +

Genel Muhasebe

Hesap işleyişlerini, tek düzen hesap planını, yevmiye defteri, büyük defteri, mizanı, envanter işlemlerini takip etmek isteyen tüm işletmelere genel muhasebe programımız ile çözümler sunuyoruz.

Detaylar +

Hızlı Satış – Perakende Çözümleri

Süper marketler, bakkallar, benzin istasyonları, mağazalar ve satışlarını hızlı bir şekilde yürütmek isteyen tüm işletmeler için geliştirdiğimiz programımızdır.

Detaylar +

WOLVOX Otel Yönetimi

AKINSOFT Otel çözümleri ile tesisinizin tüm işleyişini biz yönetelim, siz keyfini yaşayın! Otelinizin kapasite ve büyüklüğü ne olursa olsun, AKINSOFT size uygun bir otel çözümü sunmaktadır.

Detaylar +

Servis Yönetimi Yazılımı

Servis ve bakım hizmeti veren tüm işletmeler için geliştirilmiştir. Seri no ve garanti takip süreçlerini de kapsayan aynı zamanda ön muhasebe içeriği ile işletmenizin tüm departmanlarına yönelik hazırlanmış programımızdır.

Detaylar +

Yedekleme Çözümleri

Yedekleme çözümlerimiz ile tanışarak işinizi şansa bırakmayın! Günümüz teknolojisinde yedekleme hizmetleri bir ihtiyaç halinden çıkıp zorunluluk durumuna gelmiştir.

Detaylar +

WOLVOX Restoran Yönetimi Yazılımı

Restoran masa ve müşteri takibi yapmanıza olanak sağlayan tüm işletmeler için tasarlanmış WOLVOX Restoran Yönetimi ile tüm süreçleri takip edin.

Detaylar +

Saha Satış Yazılımı

Mobil Satış ile rota planlarınızı oluşturun, siparişlerinizi alın, irsaliyelendirin, müşterilerinize siparişlerini sorunsuz ulaştırın. Stokları düzenleyin, depoları kontrol edin. İşlemleri muhasebelendirin.

Detaylar +

E-Fatura Mükellef Sorgula

Gelir idaresi başkanlığı üzerinden firmaların e-fatura mükellefi olup olmadığını hızlıca sorgulayabilirsiniz.

Detaylar +

E-Dönüşüm Hizmetleri

E-Fatura, e-Arşiv, e-İrsaliye, e-Müstahsil, e-Defter, e-Defter saklama hizmeti vb. pek çok e-dönüşüm yazılımını Wolvox ERP ‘niz ile entegre edin.

Detaylar +

ÜTS – Ürün Takip Sistemi Entegrasyonu

Ülkemizde üretilen veya ithal edilen tüm tıbbi cihazların ve kozmetik ürünlerin üretim bandından satılıp, kullanıldığı yere kadar takibini sağlayabilmek ve ürünü izleyebilmek için geliştirilen bir sistemdir.

Detaylar +

Bulut Sunucu Kiralama

Cloud Server sistemleri ile tanışarak işletmenize yapacağınız BT yatırımlarından tasarruf edin! Sunucu yönetimlerini profesyonellere bırakın.

Detaylar +

BKST – Bitki Koruma Ürünleri Stok Takip Sistemi

Tüm tarımsal aktivitelere ait veri ve süreçlerin gruplanarak takibinin sağlandığı, tüm kurumsal yetkilendirme ve denetlemenin yapılabildiği bir bilgi sistemidir.

Detaylar +

Akıllı Yazarkasa ÖKC Entegrasyonları

En çok tercih edilen ödeme kaydedici cihazlar ile tam entegrasyon yaparak iş yükünüzü hafifletin.

Detaylar +

Veri Transferi Entegrasyonları

Panorama, Ercom, Tuborg, Sanal Santral, Tarım Bilgi Sistemi, Ürün Takip Sistemi, Yemek Sepeti ile WOLVOX ERP muhasebe programı entegrasyonu sağlayarak sipariş ve stoklarınızı ilgili alanlara gönderebilirsiniz.

Detaylar +

Hotel Runner Entegrasyonu

HotelRunner bulut tabanlı online satış yönetimi ve dijital pazarlama platformudur. Aynı zamanda otelleri, seyahat acentelerini ve servis sağlayıcılarını bir araya getiren bir pazar yeridir.

Detaylar +

Sanal Santral Entegrasyonu

Sanal santral entegrasyonu ile tüm arama ve santral trafiğini kontrol altına alarak tüm çağrı trafiğinizi yönetebilirsiniz.

Detaylar +

Caller ID Server

İlgili program yardımı ile kurulum yapın, kayıtlı carilerinizi aradıklarında ekranda kolayca takip edin.

Detaylar +

Toplu – Tekil Sms Gönderimi

AKINSOFT Programları için SMS servis desteği sağlar. Ayrıca tek başınada tek SMS gönderebilir.

Detaylar +

TaskPano – İş Takip ve Görev Yönetimi Yazılımı

TaskPano ile tüm proje ve görev takip aşamaları için hızlıca kontrol edilebilir adımlar oluşturarak süreçleri tek ekranda takip edebilirsiniz.

Detaylar +

OctoCloud

OctoCloud Ön Muhasebe Gelişmiş Yapısı ile Tüm İşlemlerinizi Kolayca Yönetin.

Detaylar +

MyRezzta – Online Sipariş Sistemi

Web Sitesi Üzerinden Yemek Siparişi Almak Hiç Bu kadar Kolay Olmamıştı. MyRezzta Online Yemek Sipariş Sistemi İle “İlave Komisyon Ödemeden” Sipariş Alın!

Detaylar +

MyFranchise

Franchise Zincirinin Yönetimini MyFranchise’a bırakın. İşinizi büyütmek için zamanınız size kalsın.

Detaylar +

SiteCloud – Site Yönetim Yazılımı

Profesyonel Site Yönetimi İçin Gereken Her Şey SiteCloud’da! AKINSOFT Güvencesi ile Siteniz Kontrol Altında

Detaylar +

Limondesk – Canlı Destek Yazılımı

LimonDesk ile müşterilerinizle anlık iletişime geçin, operasyonlarınızı yönetin!

Detaylar +

AKINSOFT QR Menü

Kafe, Restoran ve Oteller İçin Yeni Nesil QR / Karekod Menü Sistemi ile menünüzü dijital ortama taşıyarak ürünlerinizi müşterilerinizin mobil cihazlarında gösterin.

Detaylar +

ProKuaför

Tüm Randevularınızı AKINSOFT ProKuaför üzerinden takip ederek randevularınızı kontrol altına alın. Zamandan tasarruf ederek karmaşanın önüne geçin.

Detaylar +

Donanım Onarım ve Satış Hizmetleri

İhtiyacınıza uygun en iyi donanım yapılandırmalarını tespit ederek gereksiz BT yatırımlarından kurtulun. Elektronik onarımları ve çevre birimi kurulumları için bizimle irtibata geçin.

Zamanın Ötesinde Bir Teknolojiye Adım Atın!

Tüm iş operasyonlarınızı tek bir çatı altında yönetelim

Entegrasyon Projeleri & Web Projeleri & ERP Sistemler & Robotik Teknolojiler

    Bize Yazın
    1
    Yardımcı olmamızı ister misiniz?
    Merhaba,
    Size nasıl yardımcı olabiliriz?